Szukasz pomocy. Zadzwoń

Szukasz pomocy. Zadzwoń. ☎️☎️☎️
Ogólnopolskie numery telefonów.

Martwisz się czymś? Nie wiesz, co masz zrobić?

Chciałbyś po prostu z kimś porozmawiać?

Wokół jest wielu ludzi, którzy chcą Ci pomóc! Z każdej sytuacji jest wyjście!

• ☎️ 800 12 12 12

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka, jest telefonem skierowanym do wszystkich dzieci potrzebujących pomocy, dzwoniąc pod ten numer połączysz się ze specjalistą, który postara Ci się pomóc i połączysz się bezpłatnie, telefon działa w godzinach 8:15 - 20:00.

• ☎️ 116 111 lub www.116111.pl

​- to telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, bezpłatny, pomaga dzieciom, które doświadczyły różnych form przemocy. Telefon jest anonimowy, bezpłatny, całodobowy i dyskretny. W telefonie zaufania pracują psycholodzy i pedagodzy – konsultanci.

• ☎️ 800 702 222

- to linia wsparcia  dla osób w kryzysie psychicznym, może zadzwonić każdy. Czynny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu,

• www.zwjr.pl

​- znajdziesz tu anonimową i bezpłatną pomoc online, bezpłatne konsultacje dla dzieci i młodzieży, rodziców, nauczycieli. Jeżeli jesteś w kryzysie samobójczym, przeżywasz żałobę po stracie bliskiego lub chcesz komus pomóc wejdź na stronę.

• ☎️116 000

Numer telefonu, z którego mogą skorzystać m. in. młode osoby, które myślą o ucieczce z domu, ale także wszystkie osoby, które wiedzą coś o losach zaginionych, linia obsługiwana jest przez całą dobę, a połączenie jest całkowicie bezpłatne.

• ☎️ 801 12 00 02

Tzw. Niebieska Linia, tu możesz zadzwonić, jeśli jesteś ofiarą przemocy w rodzinie lub znasz kogoś, kto doświadcza takiej przemocy w domu, połączenie jest płatne za pierwszy impuls według stawki operatora, telefon czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 22:00 oraz w niedziele i święta w godzinach 8:00 - 16:00.

• ☎️ 112

Numer alarmowy, pod który możesz zadzwonić, gdy znajdziesz się w niebezpieczeństwie i będziesz potrzebować pomocy ze strony policji, straży pożarnej lub pogotowia, jest to numer uniwersalny, co oznacza, że możesz pod niego zadzwonić zawsze, gdy czujesz się zagrożony/a z jakiegokolwiek powodu.

• ☎️ 800 100 100

Tu znajdziesz pomoc w sytuacjach zagrożenia w Internecie oraz podczas korzystania z telefonów komórkowych, specjalista udzieli Ci porad na temat zapobiegania niebezpiecznym sytuacjom, z tym numerem można połączyć się bezpłatnie, działa od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 - 17:00.

• ☎️801 199 990

Ogólnopolski Telefon Zaufania "Narkotyki – Narkomania", tu otrzymasz pomoc oraz wsparcie, jeśli Twoim problemem są narkotyki i uzależnienia od narkotyków, możesz zadzwonić, jeśli problem dotyczy Ciebie lub jeśli martwisz się, że ktoś bliski ma problem z narkotykami, telefon jest czynny codzienne od 16:00 do 21:00, całe połączenie płatne 35 gr.

☎️☎️☎️